Werken in de kempen team

Lieke van Loon

Lieke van Loon

Algemeen directrice

LinkedIn

lieke@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Marion van Loon

Marion van Loon

Manager marketing en branding

Merk Buro

LinkedIn

marion@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Lotte Veldman

Lotte Veldman

Operationeel manager

Werk Buro

LinkedIn

lotte@werkenindekempen.nl

0497-84 57 93

Sem van den Borne

Sem van den Borne

Accountmanager

Media Buro

LinkedIn

sem@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

John Bronkhorst

John Bronkhorst

Consulent Media Buro

Media Buro

LinkedIn

john@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Theun van Ekkendonk

Theun van Ekkendonk

Consulent Media Buro

Media Buro

LinkedIn

theun@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Ferdi Merkx

Ferdi Merkx

Online marketingmedewerker

Merk Buro

LinkedIn

ferdi@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Esther Liebregts

Esther Liebregts

Marketingmedewerker

Merk Buro

LinkedIn

esther@werkenindekempen.nl

0497-21 00 26

Elle Daris

Elle Daris

Backoffice medewerker

Werk Buro

LinkedIn

elle@werkenindekempen.nl

0497-84 57 93

Lindy Luyten

Lindy Luyten

Consulent Werk Buro

Werk Buro

LinkedIn

lindy@werkenindekempen.nl

0497-84 57 93

Laura Kolen

Laura Kolen

Consulent Werk Buro

Werk Buro

LinkedIn

laura@werkenindekempen.nl

0497-84 57 93

2018 werkenindekempen.nl bv – alle rechten voorbehouden